Opatření kvůli koronaviru

Opatření kvůli COVID - 19

Milí zákazníci,

rádi bychom vám zodpověděli aktuální otázky o nynějším provozu a změnách na základě nařízení vlády ohledně šíření viru COVID - 19, která plně respektujeme. Bezpečnost a zdraví je vždy na prvním místě, považujeme tedy za naši povinnost jít co nejvíce příkladem a následovat všechna preventivní opatření.

Co vás nejvíce zajímá:

Najdu Vás na showroomu?
Ano. Náš showroom je sice od 16.3. dočasně uzavřen pro osobní nákupy a výběr šperků. Velice rádi Vám však objednávku, kterou u nás již máte připravenou, odešleme kurýrem zdarma až k Vám domů.

Doručujete zásilky včas a bez omezení?
Ano. Momentálně pro vás fungujeme plně online a zásilky se snažíme odesílat dle standardních expedičních dat.

Dovolám se k Vám?
Samozřejmě, naše bezplatná telefonní linka je ve standardním provozu, stejně tak vyřizujeme všechny Vaše dotazy po e-mailu, chatu i na sociálních sítích.

Budu mít možnost zásilku vrátit nebo vyměnit, když by se po cestě zdržela?
Určitě. Zavedli jsme do odvolání prodloužený termín pro výměnu a vrácení zboží na 30 dní. Tato prodloužená doba bude platit na všechny objednávky od 1.3.

Budu muset platit za dopravu, když si zásilku nemohu vyzvednout?
Jako kompenzaci bychom Vám rádi nabídli dopravné zdarma nad 2000 Kč na všechny typy přepravy bez omezení (mimo EMS a cenného psaní od České pošty).

Je nyní bezpečné objednávát zboží?
Samozřejmě, celá naše firma se řídí přísnými hygienickými pravidly. Všichni zaměstnanci nosí roušky, ochranné rukavice a vše se několikrát denně desinfikuje, není se tedy vůbec čeho bát.

Přejeme vám hodně zdraví a vnitřního klidu, společně toto náročné období zvládneme.
tým Danfil Jewellery, s.r.o.

Naše certifikáty a platební metody