Představujeme Vám Konfigurátor náušnic

Vytvořte si dětské náušnice podle vlastních představ ve 4 jednoduchých krocích. Vše z pohodlí domova, online a za běžné ceny.

Náušnice snadno a rychle

Každý známe situaci, kdy něco sháníme a nakonec zjistíme, že i přes velkou nabídku nenajdeme to, co jsme chtěli. Proto jsme pro vás připravili jedinečný konfigurátor, díky kterému si vytvoříte dětské náušnice nebo náušnice pro miminka přesně podle vašich představ.

01Vyberte ten nejhezčí tvar

Prohlédněte si přes 100 různých tvarů náušnic z naší nabídky a vyberte ten, který se vám nejvíce líbí - zvířátka, hvězdičky, kytičky, srdíčka a další.

Vyberte tvar náušniček

02Zvolte si barvu zlata

Zvolte si jednu ze tří barevných variant zlata - bílé, žluté nebo růžové. Pro jednodušší rozhodování se vám zvolená barva hned zobrazí v náhledu. Pokud se nemůžete rozhodnout, pomůže vám náš krátký článek jakou barvu zlata zvolit.

Náušnice white - bílé zlato Vyberte barvu zlata

03Vyberte si barvu kamene

Vyberte jednu z 12 krásných barev kamenů. Můžete vybrat buď podle oblíbené barvy vaší holčičky, nebo podle barevné typologie. Pár rad ohledně výběru najdete v článku jak vybrat barvu kamene. Najdete v něm i zmíněné rady ohledně barevné typologie.

Náušnice ruby dark - bílé zlato Vyberte barvu kamene

04Rozhodněte o vhodném zapínání

Zvolte vhodný typ zapínání podle věku vaší holčičky. Pokud nevíte, jaké zapínání zvolit, určitě si přečtěte náš článek o zapínání dětských náušnic. Pro miminka je vhodná brizura, pro větší princezny je zase vhodnější zapínání na klapku nebo tzv. dudlík.

Náušnice ruby dark - bílé zlato, klapka vysací Vyberte zapínání náušniček

Vaše jedinečné náušničky jsou na světě

V posledním kroku si můžete prohlédnout vytvořené náušničky. Uvidíte, jak vypadají, jejich cenu i dostupnost. Vybrané náušničky nemusíte hned objednávat, můžete je přidat do oblíbených a poslat třeba rodinným příslušníkům nebo svým známým, aby se podívali.

Cutie darková taška
  • avatar - Kristýna

    Náušničky jsou nádherné, široký výběr barev a tvarů, originání balení, náušničky Cutie nás opravdu nadchly a pro naše holčičky už nebudeme vybírat šperky jinde než u Cutie! Kristýna

  • avatar - Klára

    Naprosto úžasné naušničky a naší holčičce moc sluší. Skvělá možnost výběru barvy kamínků a zapínání mě nutí přemýšlet zda si nenechám vyrobit stejné i pro sebe. Klára

Inspirujte ostatní! Zkuste si vytvořit dětské náušnice podle sebe

Sdílet stránku Cutie konfigurátor

Naše certifikáty a platební metody